Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy

SERVICE OVERVIEW

Jest to forma długotrwałej współpracy, w której pracownik może zostać zatrudniony na umowę o pracę lub umowę zlecenie w Agencji i oddelegowany do pracy w Państwa firmie. Kalkulacji danej usługi dokonujemy indywidualnie, ze względu na ilość zapotrzebowanych pracowników i Państwa wymagania.

  • Gwarantujemy dobór najlepszych kandydatów, zapewniając także możliwość ich rotacji w przypadku niespełnienia przez nich wymaganych przez Państwa warunków;
  • Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową dla pracowników zatrudnionych w Agencji;
  • Koszty administracyjne oraz te związane z zatrudnieniem zostaną refakturowane na Państwa firmę, a koszt usługi ustalony zostanie w postaci marży od godziny pracy pracownika.
  • W razie potrzeby zapewniamy koordynatora do utrzymywania kontaktu pomiędzy pracodawcą a pracownikiem w dogodnym języku.

Jest to najczęściej wybierana forma współpracy, pozwalająca na optymalizację kosztów w Państwa firmie. Zapewnia ona elastyczność zatrudnienia oraz mnóstwo korzyści. Gwarantowana przez nas profesjonalna obsługa sprawi, że proces zatrudnienia stanie się łatwiejszy, przyjemniejszy, a także pomoże uzyskać dużo więcej wolnego czasu.